Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Łoniowie

Łoniów 104
    Tel: (15) 866-93-65

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W dniu 15 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli nauczyciele i pracownicy szkoły, uczniowie, a także rodzice.

Akademia została przygotowana przez uczniów klas VI i VIII, którzy z wielkim zaangażowaniem pracowali pod kierownictwem pani Teresy Łukawskiej, wychowawczyni klasy VI i pani Marii Chmielowiec, wychowawczyni klasy VIII.

W swoim humorystycznym występie słowno- muzycznym przekazali wiele ciepłych i miłych słów pod adresem Grona Pedagogicznego. Uczniowie pokazali, jak trudny jest proces nauczania.

Po zakończeniu przedstawienia, które bardzo się podobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami, uczniowie z koszami cukierków częstowali pracowników szkoły, a Samorząd Szkolny złożył życzenia wszystkim nauczycielom, natomiast w ramach podziękowania za wysiłek i trud obdarował ich kwiatami.

Na koniec głos zabrał pan Dyrektor Krzysztof Paradysz, który w podsumowaniu, podobnie jak jego poprzednicy, bardzo serdecznie podziękował wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie wkładane w wychowanie młodego pokolenia. Efekty tej ciężkiej pracy docenił, wręczając wyróżniającym się pedagogom Nagrodę Dyrektora Szkoły, co zostało przyjęte wielkim aplauzem i owacjami społeczności szkolnej.

Akademia przebiegła w serdecznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Teresa Łukawska